Narzędzia produktywności dla przemysłu drzewno-meblarskiego

Jesteś przedsiębiorcą z branży drzewno-meblarskiej? Zauważasz problemy związane z efektywnością produkcji w swoim zakładzie? Chcesz je rozwiązać?

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
13.09.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
13.09.2012 — 09:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Jacek
Brzeski (Lean Vision Europe)
Agenda
Zapraszamy na szkolenie przeznaczone wyłącznie dla firm z branży drzewno-meblarskiej, podczas którego przedstawione zostaną narzędzia doskonalenia produkcji mające zastosowanie w tym przemyśle. Uczestnicy spotkania zapoznają się m.in. z technikami eliminującymi zmniejszanie wydajność maszyn, technikami redukcji czasu przezbrojenia maszyn, czy też zarządzaniem przepływem materiałów przez fabrykę.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.