Serdecznie zapraszamy na szkolenie pn. „Możliwości rozwoju kariery naukowej i finansowania badań w zakresie nauk społecznych i humanistycznych”, które odbędzie się 24 listopada 2018 r. w godz. 12:00-15:00 na Uniwersytecie Szczecińskim, w sali Rady Wydziału (127) WNEiZ, ul. Mickiewicza 64.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
24.11.2018 — 12:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
22.11.2018 — 15:00
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie
Opis wydarzenia

Planujesz zostać naukowcem? A może już wkroczyłeś w świat naukowy? Z pewnością wiesz, że rozwój kariery naukowej wiąże się nierozerwalnie ze strategicznym planowaniem oraz podejmowaniem nowych wyzwań. Podczas szkolenia spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy i dlaczego warto tworzyć plan rozwoju kariery naukowej oraz przybliżymy metody wyznaczania celów i ich zasadność. Podpowiemy także z jakich narzędzi skorzystać poszukując informacji o stypendiach i grantach międzynarodowych. Omówimy projekty, o jakie mogą aplikować młodzi naukowcy. Zaprezentujemy portal EURAXESS wspierający karierę młodych naukowców, a także omówimy możliwości finansowania badań w zakresie nauk społecznych i humanistycznych w ramach Horyzontu 2020.

Szkolenie kierowane jest do studentów i absolwentów planujących rozpocząć karierę zawodową w nauce, doktorantów oraz młodych naukowców z woj. zachodniopomorskiego. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Agatą Judzińską-Kłodawską, tel. 91 449 41 53, e-mail: ajudzinska@zut.edu.pl.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Wykładowca
agata judzinska-klodawska
Fałsz
Agata
Judzińska-Kłodawska
REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W PROGRAMIE RAMOWYM UE, RCIiTT
12:15-12:20
12:20-13:15
Dlaczego warto tworzyć plan rozwoju kariery naukowej?
13:45-14:30
Granty i stypendia międzynarodowe dla młodych naukowców
14:30-15:00
Możliwości finansowania badań w zakresie nauk społecznych i humanistycznych w ramach Horyzontu 2020
sala Rady Wydziału (127)

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego

Kryteria rekrutacji

W szkoleniu mogą wziąć udział studenci i absolwenci planujący rozpocząć karierę zawodową w nauce, doktoranci oraz młodzi naukowcy z województwa zachodniopomorskiego.

Organizator wydarzenia
Agata Judzińska-Kłodawska [photo]
Agata
Judzińska-Kłodawska
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W PROGRAMIE RAMOWYM UE

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #009ED2