Konferencja pt. „Nowe staże - nowe możliwości”

Liczba miejsc
nieograniczona
Data rozpoczęcia
22.06.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
21.06.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Agenda
Konferencja będzie rozpoczęciem działań związanych z realizacją projektu "Czas na staż! Dyfuzja wiedzy pomiędzy uczelnią a biznesem". Podczas Konferencji przedstawione zostaną założenia projektu oraz sposób rejestracji kandydatów do uczestnictwa w stażu.
not-promoted
Zaplanowane są również wystąpienia osób, które już uczestniczyły w projekcie „Czas na staż! Współpraca nauki i biznesu”, by pokazać Państwu, że warto jest angażować się w podobne inicjatywy.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.