Inwestycja we wzornictwo a zysk

Przedsiębiorców branży drzewnej i sektorów powiązanych, przedstawicieli „świata nauki”, instytucji około biznesowych oraz wszystkich Państwa zainteresowanych tematem, zapraszamy do udziału w warsztatach pn: „Inwestycja we wzornictwo a zysk”.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
30.11.2010 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
26.11.2010 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Marcin
Galuś - Środkowopomorska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej w Koszalinie, dr Beata Fabisiak - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Joanna Brodecka DIZAJNERZY design project & consulting, dr hab. Remigiusz Grochal oraz Jan Sikora - Instytut Wzor
Agenda
not-promoted
Podczas spotkania poruszone zostaną zagadnienia ekonomii we wzornictwie, roli projektanta i założeń projektowych oraz komunikacji w projekcie wdrożeniowym.
not-promoted
Warsztaty poprowadzą dr Beata Fabisiak z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, p. Joanna Brodecka z DIZAJNERZY design project & consulting oraz przedstawiciel Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.