Inwestować w innowacje w dobie kryzysu? Crowdfunding i wybrane dotacje

Webinar dla przedsiębiorców i pracowników firm z województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego zainteresowanych dostępnymi mechanizmami finansowania innowacji.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
14.05.2020 — 10:30
Termin przyjmowania zgłoszeń
13.05.2020 — 15:00
Rodzaj wydarzenia

Uczestnicy wydarzenia:Logo projektu Enterprise Europe Network

• poznają wybrane, krajowe dotacje w ramach Funduszy Europejskich m.in. szybka ścieżka, RPO WZ,
  • zaznajomią się z możliwościach jakie daje firmom Program Ramowy Unii Europejskiej Horyzont 2020,
  • otrzymają praktyczne wskazówki odnośnie prowadzenia kampanii crowdfundingowej w dobie kryzysu.

Webinar poprowadzą p. Daria Wróbel, konsultantka ds. transferu technologii oraz p. Michał Grudziński, konsultant ds. Programów Ramowych UE.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

• komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge),

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.

Wykładowca
Zdjęcie portretowe Michała Grudzińskiego
Fałsz
Michał
Grudziński
REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W PROGRAMIE RAMOWYM UE, RCIiTT
Zdjęcie portretowe Darii Wróbel
Fałsz
Daria
Wróbel
CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII, RCIiTT
10:30-11:25
Krajowe Fundusze Europejskie:
- dostępne konkursy,
- dobre praktyki,
- korzyści z dotacji w dobie kryzysu.
Daria Wróbel, RCIiTT ZUT
11:35-12:05
Wsparcie Europejskiej Rady ds. Innowacji w ramach Programów Ramowych UE oraz “Granty na Eurogranty” PARP - środki na rozwój nowych pomysłów.
Michał Grudziński, RCIiTT ZUT
12:05-12:35
Duże “zlecenie” z Komisji Europejskiej - udział firm w projektach badawczo-innowacyjnych PR UE Horyzont 2020.
Michał Grudziński, RCIiTT ZUT
12:45-13:45
Crowdfunding w dobie kryzysu – na czym polega kampania crowdfundingowa i jak może pomóc w obecnych warunkach.
Daria Wróbel, RCIiTT ZUT
wydarzenie on-line

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Właściciele lub pracownicy firm posiadających siedzibę lub oddział w województwie zachodniopomorskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim lub opolskim.

Uwagi

RCIiTT nie bierze odpowiedzialności za jakość techniczną połączenia i transmisji z wydarzenia, które zależą m.in. od narzędzi dostarczanych przez podmioty trzecie (komunikatory, sieć internetowa odbiorcy) i od ich aktualnego obciążenia, co jest niezależne od RCIiTT.

Zakazuje się wykorzystywania wszelkich autorskich materiałów szkoleniowych (np. prezentacje, studia przypadku itp.) oraz nagrywania transmisji z wydarzenia do celów zarobkowych.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Michała Grudzińskiego
Michał
Grudziński
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W PROGRAMIE RAMOWYM UE

zdjęcie portretowe Darii Wróbel
Daria
Wróbel
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.