„Integracja branży ICT województwa zachodniopomorskiego”

Warsztaty branży ICT

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
06.05.2010 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
05.05.2010 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Udział
w warsztatach zapowiedzieli m.in. dr hab. inż. Antoni Wiliński, prof. nadzw., Dziekan Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz dr inż. Krzysztof Pietrusewicz, Z-ca Kierownika Centrum Mechatroniki ZUT
Agenda
Zasadniczym celem spotkania będzie określenie potrzeb regionalnego rynku oraz potencjalnych obszarów współpracy przedsiębiorców z branży ICT i przedstawicieli 'świata nauki'.
not-promoted
Podczas warsztatów określone zostaną 4 kluczowe obszary determinujące skuteczny rozwój branży w regionie województwa zachodniopomorskiego. Stanowić one będą podstawę do dalszych działań podejmowanych przez Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w celu wspierania lokalnej przedsiębiorczości i podnoszenia znaczenia regionu na arenie krajowej i międzynarodowej.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.