Integracja branży drzewnej województwa zachodniopomorskiego - WARSZTATY

Rodzaj wydarzenia
Kurs
Agenda
Analiza potrzeb przedsiębiorców, koncepcja stworzenia Regionalnego Centrum Współpracy Przemysłu Drzewnego,
not-promoted
procedury certyfikacji drewna, formy finansowania środków trwałych, możliwości pozyskiwania środków pomocowych z funduszy UE, przykłady udanych działań w branży drzewnej (doświadczenia przedsiębiorców).
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia