"Innowacyjne materiały opakowaniowe do kontaktu z żywnością"

Warsztaty projektowe wokół wyzwań - I edycja. Serdecznie zapraszamy na warsztaty branży spożywczej organizowane z myślą o przedstawicielach przedsiębiorstw, ekspertach naukowych, zakładach produkcyjnych i firmach handlowych!

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
25.05.2010 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
24.05.2010 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Agenda
Podczas spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące aspektów formalno-prawnych, regulujących produkcję opakowań
not-promoted
do kontaktu z żywnością oraz kwestie jakości produktów spożywczych wynikające z zastosowania wybranych materiałów opakowaniowych.
not-promoted
Ponadto, dyskusji poddane zostaną kierunki badań nad opakowaniami innowacyjnymi, które stanowią podstawę działalności badawczo-naukowej Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych w Szczecinie.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia