„Innowacja – klucz do przewagi konkurencyjnej"

Jak identyfikować innowację w firmach? Ośrodek Enterprise Europe Network działający w ramach Regionalnego Centrum Innowacji
i Transferu Technologii serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: „Innowacja – klucz do przewagi konkurencyjnej".

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
27.06.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
27.06.2012 — 09:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Prawda
Magister
Paweł
Żebrowski
Agenda
Spotkanie będzie miało na celu odpowiedź na pytanie, czy wszędzie jest miejsce na innowację, czy potrzebna jest wizja w firmie, jak sprzedawać innowacyjne produkty, oraz w jaki sposób zainteresować inwestorów kapitałowych swoimi produktami innowacyjnymi. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się również, jak wykorzystać ogólnodostępne bazy danych do budowania swojej przewagi konkurencyjnej.
Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Pawła Żebrowskiego
Paweł
Żebrowski
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

kierownik Centrum Transferu Technologii

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.