Fundamenty Lean Manufacturing- szkolenie z zarządzania produkcją

Czy masz problemy z zarządzaniem produkcją w Twojej firmie ? Czy chciałbyś ograniczyć straty wynikające z dotychczas stosowanych metod produkcji ? Chciałbyś zwiększyć jakość produktów oraz racjonalnie wykorzystywać zasoby firmy ? To szkolenie jest dla Ciebie. Zapraszamy na ekskluzywne szkolenie z Lean Manufacturing, które odbędzie się w dniu 12.09.2012

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
12.09.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
12.09.2012 — 09:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Jacek
Brzeski (Lean Vision Europe)
Agenda
Uczestnicy tego ekskluzywnego szkolenia będą brali udział w grach symulacyjnych i ilustrujących wdrażanie Lean Manufacturing na przykładzie fabryki produkującej samochody z klocków LEGO i polegającej na przestawieniu tradycyjnego systemu produkcji w zakład wytwarzający wyłącznie na zamówienie klienta. Uczestnicy poznają również etapy wdrażania Lean Manufacturing w przedsiębiorstwie. Liczba miejsc jest ograniczona!
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.