Finansowanie i zabezpieczanie transakcji w obrocie międzynarodowym

Zapraszamy Państwa na kolejne szkolenie dotyczące tematyki proeksportowej realizowane w naszej siedzibie.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
26.11.2014 — 08:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
21.11.2014 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Grzegorz
Bratek
EUROSPEKTRUM s.c.
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
Agenda
Uczestnicy szkolenia uzyskają wiedzę na temat ryzyka w transakcjach zagranicznych, umów handlowych w relacjach międzynarodowych, kredytów kupieckich, odroczeń i terminowości płatności oraz możliwych zabezpieczeń w handlu zagranicznym.
Organizator wydarzenia
Graficzny symbol portretu
Paweł
Mieczan
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

konsultant ds. transferu technologii

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia