„Efektywność energetyczna w przedsiębiorstwie"

Serdecznie zapraszamy Państwa do Ośrodka Szkoleniowo-Badawczego w zakresie energii odnawialnej ZUT w Ostoi już 28 marca 2013 r.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
28.03.2013 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
25.03.2013 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
inż. Karolina Kurtz, Zakład Materiałów Budowlanych i Fizyki Budowli ZUT
inż. Piotr Cierzniewski, Katedra Elektroenergetyki i Napędów Elektrycznych ZUT
inż. Tomasz Łokietek, Zakład Klimatyzacji i Pomp Ciepła ZUT
Wojciech
Piątek, Specjalista ds. Energii Odnawialnej ZUT
Prawda
Magister
Paweł
Żebrowski
Agenda
Podczas tego szkolenia, dowiedzą się Państwo jak efektywnie zarządzać energią w przedsiębiorstwie nie tylko aby zmniejszyć koszty, ale również chronić środowisko naturalne. Podczas szkolenia poruszone zostaną tematy odzysku energii, efektywnego oświetlenia oraz wykorzystania energii odnawialnej w przedsiębiorstwach.
not-promoted
Będą Państwo również mieli możliwość obejrzenia instalacji odnawialnych źródeł energii zlokalizowanych na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Badawczego w zakresie energii odnawialnej ZUT w Ostoi.
Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Pawła Żebrowskiego
Paweł
Żebrowski
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

kierownik Centrum Transferu Technologii

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #FFA500