Dyżur ekspercki - Prawo gospodarcze, prawo nowych technologii i własność intelektualna

Opracujesz innowacyjną technologię i chcesz się dowiedzieć jak ja prawnie zabezpieczyć? Może chcesz po prostu konsultować swoje umowy bądź dowiedzieć się jak założyć firmę? Nie trać czasu, zapisz się na dyżur ekspercki "Prawo gospodarcze, prawo nowych technologii i własność intelektualna"!

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
04.02.2010 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
03.02.2010 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Rafał
Malujda
Rafał Malujda Kancelaria Radcy Prawnego
Radca Prawny
Agenda
Indywidualne konsultacje 1-godzinne ze specjalistą od prawa gospodarczego, prawa nowych technologii (prawo internetu, ICT, tzw. prawo społeczeństwa informacyjnego) oraz własności intelektualnej (prawo własności przemysłowej i prawo autorskie)
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #FFA500