Design thinking

Z okazji 15 lat istnienia RCIiTT, zapraszamy na szkolenie pt. "Design thinking".

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
19.11.2014 — 14:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
14.11.2014 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Prawda
Magister
Paweł
Żebrowski
Agenda
Design Thinking to metodologia tworzenia i usprawniania produktów, wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, a stosowana m.in. przez gigantów takich jak Google czy Apple. Od kilku lat obecna i wdrażana również w Polsce.
not-promoted
Uczestnicy warsztatu dowiedzą się jak ważna jest empatia w biznesie i jak przełożyć ją na rozwój firmy, z jakiego powodu nie należy na starcie zabijać nawet pozornie niedorzecznych pomysłów oraz dlaczego siedzenie to największy wróg kreatywności.
Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Pawła Żebrowskiego
Paweł
Żebrowski
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

kierownik Centrum Transferu Technologii

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia