Biotechnologia przyszłości: Ścieżki rozwoju z Horyzontem Europa

Konferencja dla naukowców, przedsiębiorców, podmiotów już realizujących, bądź dopiero rozważających realizację projektów europejskich, poświęcona możliwościom finansowania badań i innowacji z programu Horyzont Europa i kierunkom rozwoju biotechnologii. Wydarzenie realizowane w ramach kampanii Regiony na Horyzoncie.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
22.10.2024 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
18.10.2024 — 15:00
Rodzaj wydarzenia
Konferencja
Opis wydarzenia

Biotechnologia jako interdyscyplinarna dziedzina nauki, działa w wielu sektorach łącząc naukę z biznesem poprzez możliwość wdrażania innowacyjnych technologii opartych na procesach biologicznych na skalę przemysłową. Główną ideę biotechnologii stanowi ulepszenie, udoskonalenie życia człowieka, dlatego jest zagadnieniem bardzo aktualnym w kontekście rosnących globalnych potrzeb i dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii.

Horyzont Europa stwarza wiele możliwości finasowania badań i innowacji w szeroko pojętej dziedzinie biotechnologii m.in. w obszarach zdrowia, żywności, ochrony środowiska, chemii czy zaawansowanych technologii.

Aby przybliżyć Państwu te możliwości oraz pokaz kierunki rozwoju biotechnologii zapraszamy 22 października br. do Szczecina na główne wydarzenie naszej październikowej kampanii „Regiony na Horyzoncie” pn. Biotechnologia przyszłości: ścieżki rozwoju z Horyzontem Europa.

Podczas konferencji eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego przedstawią ofertę Horyzontu Europa w szczególności w odniesieniu biotechnologii.

Gośćmi wydarzenia będą także naukowcy realizujący innowacyjne projekty, z którymi porozmawiamy o trendach, wyzwaniach i przyszłości tej interdyscyplinarnej dziedziny nauki.

Agenda konferencji_22.10_0.png

Dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Biotechnologia przyszłości: Ścieżka rozwoju z Horyzontem Europa
not-promoted
not-promoted
sala Przędzalnia (116, I piętro)

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Agnieszki Korpal-Przybyszewskiej
Agnieszka
Korpal-Przybyszewska
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

HORYZONTALNY PUNKT KONTAKTOWY POLSKA ZACHODNIA

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

03.10.2024