ABC przedsiębiorczości akademickiej

Ślusarczyk
kierownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w RCIiTT ZUT
Agenda
Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak wygląda procedura zakładania firmy oraz założenie firmy przez Internet. Dowiedzą się Państwo również jakie są najkorzystniejsze formy opodatkowania oraz na czym polega specyfika firm opartych na wiedzy.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832