Portfolio firm inkubowanych w RCIiTT

Sewing Studio

Sewing Studio Nadiia Serpenova oferuje projektowanie i szycie eleganckich ubrań dopasowanych do potrzeb klienta.
Firma zapewnia kompleksową usługę obejmującą dokonywanie pomiarów, dobieranie tkanin, modelowanie oraz szycie na miarę. Szyje stroje codzienne i wizytowe.
Firmę wyróżnia dbałość o precyzję krawiectwa oraz jakość używanych materiałów.
Gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta. Jakość, elastyczność i szybkość wykonania usług to kolejne cechy, które wyróżniają tą firmę.

VERTIPEN

VERTIPEN Natalia Białuńska to firma, która zajmuje się innowacyjnymi drukami na powierzchniach pionowych. Dzięki specjalnej drukarce możliwy jest druk do 3,5 m wysokości bez ograniczeń do szerokości. Wykorzystywane tusze w kolorach standardowych z dodatkiem bieli utwardzane są światłem UV dzięki czemu druk od razu jest gotowy do użytku. Co więcej można go przecierać i wyczyścić bez obaw. Dodatkowo może znajdować się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Swoje właściwości zachowuje na długie lata. 
Najważniejszym warunkiem stworzenia wydruku jest zachowanie pionu a podłożem może być każdy materiał: ściana, drewno, beton, szkło, pleksi czy metal. Co może być wydrukowane? Obraz, logo, zdjęcie, grafika, tekst, tak naprawdę wszystko - ogranicza nas tylko wyobraźnia. 

Margas Solutions

Margas Solutions to firma zajmująca się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań IT. Specjalizuje się w różnych dziedzinach, w tym promowaniu marki i marketingu na platformie LinkedIn, szkoleniach z zakresu oprogramowania Adobe takich jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator czy Adobe XD oraz wdrażaniu rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji i automatyzacji.

 

Hemp Natural

Hemp Natural sp. z o. o. zajmuję się sprzedażą wysokiej jakości olejków CBD i CBG w różnych stężeniach. Misją firmy jest ułatwienie dokonywanie zmian w życiu każdego człowieka oraz wspieranie w nowych, trudnych sytuacjach związanych z rozwojem.

Estate Hodl

Estate Hodl sp. z o.o. to projekt działający pod marką Skup.io, zajmuje się obszarem w zakresie recyklingu niechcianych nieruchomości oraz wynajmem nieruchomości udziałowych, głównie dla ludzi poszukujących niskobudżetowych mieszkań na wynajem. Firma kupuje, remontuje i zarządza mieszkaniami w całej Polsce, które nabywa często w formie udziałów, przeprowadza postępowania sądowe w zakresie znoszenia współwłasności z innymi współwłaścicielami. 
Ponadto w spółka oferuje możliwość udziału w grupowych inwestycjach prywatnym inwestorom, w dwóch modelach współpracy. Pasywny inwestor oraz aktywny inwestor (publiczna oferta już tej drugiej opcji dostępna będzie wkrótce).

Plastipol

Firma Plastipol Poland Sp. z o.o. to działalność doradczo-usługowa działająca w branży tworzyw sztucznych. Bazując na wiedzy i know-how pomagamy firmom z sektora MŚP zrealizować projekty techniczne związane z produkcją z tworzyw sztucznych. Naszymi obszarami działalności są: ocenienie wykonalności projektu, dobranie odpowiedniej technologii wykonania, zaproponowanie zmian projektowych, które umożliwią wykonanie elementu, doradztwo w zakresie doboru materiału i kształtu elementów, zlecenie wykonania u poddostawców.  Kompleksowa usługa, szeroka sieć partnerów oraz znajomość rynku sprawia, że jesteśmy rzetelnym partnerem w zakresie produkcji z tworzyw sztucznych.

 

Good Gin Company

Good Gin Company Sp. z o.o. jest nową firmą ze Szczecina, specjalizującą się w tworzeniu rzemieślniczych ginów. Założyciele połączyli pasję do odkrywania ginu, naukową wiedzę o komponowaniu aromatów i ekspertyzę z branży alkoholowej, by stworzyć swój pierwszy, limitowany produkt premium. Pierwsza marka z portfolio, Heritage Magnolia Gin, dostępna jest na rynku od października 2021, m.in. w czołowych koktajl barach, restauracjach i sklepach specjalistycznych. W planach firmy jest uruchomienie własnej, innowacyjnej destylarni oraz zagraniczna ekspansja - oba te cele będą realizowane przy wsparciu programu inkubacji dla startupów Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

SENS Architekci

SENS Architekci to  dążenie do kreowania wyjątkowych wnętrz. Spełnianie marzeń  klientów poprzez łączenie umiejętności projektowych z ich potrzebami. Sens Architekci to zamysł, na który składają się przekonania właścicielek, że projektowanie to sense (z ang.) czyli odczuwanie Twoich potrzeb i wczucie w Twoje oczekiwania oraz sensualność, czyli odbieranie za pomocą zmysłów. Projektując z SENS Architekcii nadasz swojemu wnętrzu sens.

Dobre Promo

Dobre Promo sp. z o o  to firma projektująca systemy do skutecznego pozyskiwania klientów. Budujemy systemy sprzedażowe dla firm w oparciu o usługi SEO/SEM/PPC. Naszą misją jest pomagać ludziom w odnalezieniu najbardziej wartościowych usług i produktów w momencie, w którym właśnie tego potrzebują. Dzięki technologii i innowacyjnemu podejściu do marketingu sprawiamy, że firmy, z którymi współpracujemy dynamicznie rosną. 
Firma Dobre Promo rozwija także swój innowacyjny projekt Skup.io, który zajmuje się skupywaniem nieruchomości w całej Polsce.

 

JPW

Firma JPW Mariusz Kowalczyk specjalizuje się w tworzeniu strategii, analizowaniu danych i kompleksowej obsłudze marketingowej firm w środowisku online, szczególnie sklepów internetowych.
Jako niewielki zespół specjalistów z różnych dziedzin wykorzystuje nowe technologie i nietypowe rozwiązania do osiągania lepszych rezultatów przy prowadzeniu projektów własnych oraz klientów.

Sango

Agencja marketingowa Sango powstała by wspierać w drodze do sukcesu w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej począwszy od pomysłu, strategię po wykonanie i dalszą ewaluację. Działania marketingowe stanowią integralną część strategii przedsiębiorstw - dotarcie do odbiorców produktów i usług, nawiązywanie z nimi relacji, ale też bieżąca obsługa stron www, mediów społecznościowych, projektów graficznych, pozycjonowanie jak również działania PR oraz spójna komunikacja stanowią istotne elementy na drodze do sukcesu biznesowego.

Digital Construction Site

Firma Digital Construction Site powstała w 2020 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie technologią BIM (Building Information Modeling) wśród Generalnych Wykonawców oraz Inwestorów. Ideą firmy jest rozwijanie technologii BIM oraz wdrażanie rozwiązań cyfrowych na budowach realizowanych w Polsce. Obecnie firma świadczy usługi głównie w województwie zachodniopomorskim. W skład zespołu wchodzą specjaliści w zakresie skanowania 3D, wykładowcy studiów podyplomowych, certyfikowani instruktorzy Autodesk Revit, BIM developerzy oraz Inżynierowie posiadający uprawnienia zarówno projektowe jak i wykonawcze.

 

grafbaza.pl

Działalność firmy grafbaza.pl to szeroko pojęta działalność z zakresu PR, m.in. projektowanie stron internetowych, sklepy internetowe WooCommerce, kampanie marketingowe na Facebook & Instagram, projektowanie graficzne oraz identyfikacja wizualna. kampanie marketingowe na TikTok czy tworzenie materiałów marketingowych. 

MPower

MPower sp. z o.o. to innowacyjna firma oparta o wiedzę świadcząca usługi w zakresie projektowania, modelowania i budowy układów elektronicznych i energoelektronicznych dla zrównoważonego i bezemisyjnego transportu. Start-up MPower Sp. z o.o. chce stać się producentem wysokiej jakości systemów elektroniki przemysłowej, energoelektroniki i systemów napędowych. Misją MPower Sp. z o.o. jest dostarczanie nowoczesnych systemów elektronicznych i rozwiązań energoelektronicznych do sektorów technologicznych związanych z inteligentnym transportem i mobilnością przyszłości.
Firma utworzona przez 2 naukowców, z Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie, Michała Bonisławskiego i Marcina Hołuba.

Alpha Render Studio

Alpha Render Studio Markiyan Kuriy - szczecińskie studio graficzne działające na rynku międzynarodowym jak i lokalnym. Prowadzone jest przez niezwykle kreatywny, profesjonalny zespół poruszający się biegle w dziedzinach wizualizacji komputerowych, RT, VR, animacji oraz prowadzenia kampanii marketingowych.

 

BJB Services

BJB Services sp. z o.o. sp.k. jest firmą programistyczną, którą tworzą specjaliści z Polski i Azji, mający doświadczenie w realizacji wielu różnorodnych projektów dla klientów z całego świata: Ameryki Północnej, Europy i Azji. Nasi programiści specjalizują się w takich technologiach jak: PHP, JAVASCRIPT, MySQL i C++.
Specjalizujemy się w: tworzeniu stron internetowych, aplikacji na platformy stacjonarne i mobilne, programów dla urządzeń IoT.

Logo Estate One

Estate One

Estate One to dynamicznie rozwijający się start-up, który działa na rynku nieruchomości. Rozległą wiedzą w branży połączoną z innowacyjnymi technologiami wprowadzamy rynek na nowy poziom.
Oferujemy szybki skup za gotówkę nieruchomości trudnych, których właściciel chce się pozbyć. Wiele z nich ma nieuregulowany stan prawny lub właściciel żyje w innym regionie albo za granicą. Rozwiązujemy też inne problemy, np. dzicy lokatorzy. Pomagamy wyjść na prostą i odetchnąć z ulgą. Po uregulowaniu problemów z nieruchomością, trafia ona na rynek wolna od wad. Zapewniamy klientom pełne wsparcie: pomagamy skompletować dokumenty, umawiamy akt notarialny, zapewniamy obsługę prawną, dojeżdżamy na akt.

A&A CTS

A&A Chemical Technology Support Adrian Antosik (A&A CTS) to firma, której głównym zadaniem jest rozwiązywanie problemów w dziedzinie technologii chemicznej. A&A CTS oferuje szeroko pojęte konsultacje technologiczne, realizowane w kraju i zagranicą, głównie w firmach z branży chemicznej. Współpracujemy z ekspertami, by rozwiązać problemy technologiczne m.in. w zakresie kontroli procesowej czy też opracowań nowych prototypów. Pomagamy przy wdrażaniu kontroli, nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań. W naszej pracy korzystamy ze zdobytego w kraju i zagranicą doświadczenia w tych obszarach. Firma jest odpowiedzią na indywidualne zapotrzebowania wykorzystania wiedzy i doświadczeń wysokiej klasy specjalistów z dziedziny chemii.

 

FE STUDIO

Autorska pracownia wnętrz Karoliny Trybulskiej. Nigdy nie była jednym z tych architektów, którzy ubierają się na czarno. Zawsze lubiła kolory, faktury i wzory, zarówno w modzie jak i architekturze. Duże, białe przestrzenie, pośrodku, których stoi samotna kanapa, to dla niej bardzo chłodne wnętrza. Uważa, że mieszkanie jest odzwierciedleniem nas samych, dlatego powinno przekazywać historię o właścicielu. Z tego powodu lubi stare budownictwo, meble vintage. Mają duszę, każdy element swoją osobistą historię. W swojej pracy ma nadzieję przekazać tę myśl i zachęcić Państwa abyście tchnęli w swoje mieszkania oraz domy siebie, bo to sprawia, że stają się waszym miejscem na ziemi.

Logo Topczewski Solutions

Topczewski Solutions

Firma zapewnia dedykowaną usługę opartą na wyszukiwaniu i analizie danych dla Interesariuszy Branży Mostowej w zakresie:
•    znalezienia istoty i niepowtarzalności organizacji,
•    zidentyfikowaniu i eliminacji słabych punktów organizacji,
•    opracowaniu komunikatu marketingowego, który przekona inwestorów do zakupu produktu lub usługi,
•    znalezieniu nowych rynków lub zastosowań dla istniejących produktów lub usług,
•    tworzeniu nowych produktów lub usług, które nie naruszają praw własności intelektualnej innych podmiotów.

M11

M11 architekci Michał Stankiewicz jest firmą oferującą usługi w zakresie projektowania architektury. Bogate doświadczenia w projektowaniu zarówno w kraju jak i za granicą sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać potrzebom klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorstw. Sposób pracy oparty na kompleksowym procesie projektowym obejmuje wszystkie elementy i etapy projektu. Pracujemy łącząc wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinach takich jak design, architektura i identyfikacja wizualna.

 

PhageArmour Sp. z o.o.

PhageArmour Sp. z o.o. wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nauki by zwalczać bakterie chorobotwórcze wszędzie tam, gdzie stanowią one problem. Naszą misją jest tworzenie naturalnych i opartych na wiedzy rozwiązań wspomagających dobrostan zwierząt domowych i hodowlanych. Angażujemy się we wdrażanie technologii opartych na bakteriofagach, naturalnych wrogach bakterii. Nasze rozwiązania prowadzą do usunięcia tylko tych komórek, które są niepożądane, bez szkody dla wszystkich pożytecznych mikroorganizmów. Wytwarzane przez nas preparaty są aktywne także przeciwko bakteriom opornym na antybiotyki. Współpracujemy z lekarzami weterynarii, hodowcami zwierząt gospodarskich i właścicielami zwierząt domowych, a także specjalistami zajmującymi się ochroną środowiska naturalnego. Prowadzimy szkolenia z zakresu aseptyki i kontroli zakażeń.

Filip Raupuk STUDIO ARCHITEKTONICZNE

Filip Raupuk STUDIO ARCHITEKTONICZNE to działalność usługowa zajmująca się projektowaniem architektury.  Nadrzędnym celem firmy jest realizowanie wizji klientów za pomocą nowoczesnych technologii tworząc dla nich przyjazną i nietuzinkową przestrzeń. Zakres usług obejmuje projektowanie architektoniczne i wnętrz, a także tworzenie grafiki 3d. Tak kompleksowe podejście zapewnia spójność każdego elementu projektu oraz wysoki poziom zgodności z oczekiwaniami klienta.

3Dstart

3Dstart to firma, której celem jest wykonanie przestrzennych produktów w każdym możliwym kształcie. Odzwierciedla to jej hasło - Twój pomysł w trzech wymiarach. Firma oferuje kompleksowe usługi - zajmuje się drukiem 3D, projektowaniem i wykańczaniem modeli, w najbliższej przyszłości zamierza również skanować 3D.
Drugim aspektem działalności firmy jest wprowadzanie druku 3D do tych gałęzi przemysłu, w których mógłby mieć zastosowanie, a w obecnej chwili jest rzadko spotykany lub nie występuje w ogóle.

 

A&A

Firma A&A zapewnia usługi księgowe w pełnym zakresie tematyki począwszy od prowadzenia ksiąg handlowych po płace i kadry skończywszy na ewidencji wyposażenia. Pomagamy również początkującym przedsiębiorcom założyć nowe firmy i prowadzimy szkolenia związane z księgowością. Analizujemy budżety gospodarstw domowych. Zajmujemy się również ubezpieczeniami mienia oraz życia. Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie doradztwa technologicznego, dzięki któremu firmy technologiczne uzyskają dostęp do profesjonalnego doradztwa technologicznego rozumianego jako analiza procesów funkcjonujących w firmie oraz usprawnienia ich, opracowanie nowego produktu czy rozwiązanie problemów technologicznych na istniejących liniach produkcyjnych i kontrola ich. Celem naszej firmy jest połączenie doradztwa technologicznego z szeroko rozumianym wsparciem księgowo-finansowym.

 

Jakub Fidor Architekci

Firma Jakub Fidor Architekci tworzy nowoczesne i funkcjonalne projekty budynków
i wnętrz. Reprezentujemy naszych klientów przed organami administracji publicznej zapewniając pomoc prawną. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie projektu i budowy.  Zespół tworzą dyplomowani architekci i projektanci branżowi z uprawnieniami budowlanymi. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne narzędzia pozwalają nam na tworzenie wysokiej jakości dokumentacji projektowej. Do każdego zadania podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

MAK Architekci

Firma zajmuje się wykonywaniem projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych z zakresu architektury i architektury wnętrz oraz kompleksową obsługą procesu projektowo-budowlanego (projekt, zamówienia, dostawy materiałów, wykonawstwo i nadzór). Budując markę MAK Architekci firma opiera się na posiadanym doświadczeniu oraz znajomości aktualnych trendów w architekturze i designie. Łącząc profesjonalizm, rzetelność, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań dąży do tworzenia projektów ponadczasowych, jako priorytet stawiając zawsze zadowolenie klientów.

Aerobits

Spółka specjalizuje się w miniaturyzacji awioniki. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom technologicznym osiągnięto najwyższą skalę integracji systemu dozorowania ruchu lotniczego ADS-B (Automatic Dependent Surveillance - Broadcast), który stanowi bazę do wytwarzania urządzeń SAA (Sense and Avoid). Są one w szczególności dedykowane dla szerokiego rynku Bezzałogowych Statków Powietrznych i otwierają drogę do integracji BSP w przestrzeń powietrzną, zgodnie z planowaną strategią urzędów lotniczych.

 

We Commerce

We Commerce to marka pod którą świadczone są usługi dla rynku internetowego. Na co dzień zajmuje się wsparciem innych przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów online (głównie e-commerce). Pomagamy wchodzić na rynek nowym sklepom internetowym, rozwijać się i zwiększać zyski tym już istniejącym platformom, a usługodawcom pozyskiwać klientów online. W zakres usług wchodzą przede wszystkim działania służące maksymalizacji efektów i zysków ze sprzedaży internetowej - doradzamy, tworzymy strategie digital oraz prowadzimy działania marketingowe online. Młody zespół specjalistów z różnych dziedzin wykorzystuje nowe technologie i nietypowe rozwiązania do osiągania lepszych rezultatów. 
We Commerce to marka rozwijana przez firmę goKReative.

Pastelowa Pracownia

Pracownia  jest miejscem, w którym w którym udało nam się połączyć pasję z wykonywanym zawodem. Specjalizujemy się w sesjach rodzinnych, noworodkowych i kobiecych. Naszym zadaniem jest zatrzymać chwilę w taki sposób, aby zachwycić odbiorcę. Dbamy o to, aby Wasze fotografie były niepowtarzalne i pełne emocji. Obecnie pracujemy nad nowym portalem internetowym – miejscem pełnym inspiracji i akcesoriów niezbędnych w codziennej pracy każdego fotografa.

Logo The PH

THE PH

THE PH jest marką autorskiej biżuterii pochodzącą ze Szczecina. Jej projekty wyróżniają się minimalistycznym charakterem oraz oryginalnym wzornictwem. Piękne i wyjątkowe produkty, które zawsze niosą za sobą głębszy przekaz, powstają w wyniku osobistych inspiracji dwóch właścicielek, zaczerpniętych głównie z miasta i miejskiego stylu życia. Biżuteria THE PH pomaga wyrazić siebie i podkreśla indywidualność każdego człowieka.
Biżuteria wytwarzana jest głównie ze stali szlachetnej oraz kamieni naturalnych. W swoim portfolio marka posiada biżuterię damską i męską oraz produkty personalizowane. Oferta jest stale poszerzana o pojawiające się nowe kolekcje.

Żak Legal Support Office

Firma Żak Legal Support Office zapewnia usługi doradcze w zakresie delegowania pracowników w ramach świadczenia usług za granicą i realizacji kontraktów zagranicznych, prawa pracy, a także rozwoju przedsiębiorstwa na rynku krajowym i zagranicznym. Ponadto szkoli w zakresie delegowania pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług, koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz transgranicznych aspektów podatkowych, prawa pracy i prawa cywilnego, budowania strategii rozwoju firmy. Jednocześnie oferuje możliwość nawiązania współpracy z partnerami handlowymi z kraju i zagranicy.

mmCreation

Rozwijana przez mmCreation aplikacja Hrick jest prostym i przyjaznym dla użytkowników narzędziem do zarządzania rekrutacjami. Wygodny i intuicyjny interfejs Hrick zwiększa efektywność pracy i skraca czas procesów rekrutacyjnych. Wspomaga pracę zespołów, selekcję kandydatów oraz usprawnia komunikację.

 

Ecogreen Pomerania

Spółka Ecogreen Pomerania świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska przyrodniczego oraz jego monitoringu. Firma wykonuje inwentaryzacje przyrodnicze na potrzeby oceny wpływu planowanych inwestycji na przyrodę, waloryzacje przyrodnicze obszarów wstępnie wyznaczonych lub przygotowywanych pod inwestycje, opinie i ekspertyzy środowiskowe, inwentaryzacje dendrologiczne wraz z przygotowaniem wniosku o zezwolenie na wycięcie drzew i krzewów, oceny oddziaływania przedsięwzięcia na obszary chronione w ramach sieci Natura 2000 oraz prowadzi monitoring przyrodniczy. Celem firmy jest zachowanie równowagi między potrzebami rozwojowymi miast i gmin wiejskich, a zachowaniem walorów środowiska naturalnego.

PG Prime Systems

Firma prowadzi działalność w zakresie dystrybucji balonów i dronów obserwacyjnych na uwięzi oraz rozwoju sensorów podwieszanych pod aerostaty.

Professional Success

Firma zapewnia różnorakie formy tłumaczeń (symultaniczne, konsekutywne, à Vista) pisemnych, ustnych, takie jak asysta językowa w biurze klienta, tłumaczenia ustne podczas negocjacji i rozmów handlowych, tłumaczenia konferencyjne - konsekutywne i symultaniczne, dokonywane w czasie większych spotkań i posiedzeń oraz tłumaczenia pisemne, w tym tłumaczenia techniczne, tłumaczenia medyczne, tłumaczenia z dziedziny prawa, bankowości, ekonomii, informatyki, marketingu, reklamy.  Tłumaczenia słowników technicznych, stron www., prac naukowych itp. Ponadto, w ofercie firmy znajduje się nauczanie języków obcych oraz prowadzenie szkoleń z języków: polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego.

Logo KNFR

KNFR

KNFR Konrad Frontczak świadczy usługi brokera, project managera, mentora dla podmiotów gospodarczych, zespołów naukowych oraz funduszy inwestycyjnych, zajmuje się także pozyskiwaniem inwestycji udziałowych dla startupów. Wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w ich rozwoju technologicznym poprzez pozyskiwanie niezbędnego finansowania oraz budowę zespołów eksperckich. KNFR to także przedstawiciel na Polskę funduszu inwestycyjnego FasterCapital w Dubaju.

Media Selection

Media Selection – firma zajmująca się reklamą kontekstowo-behawioralną, którą emituje w Internecie. Wykorzystuje do tego celu własny zaawansowany technologicznie, nowoczesny adserwer Xwords.
Klientami firmy są domy mediowe, agencje reklamowe, witryny i portale internetowe, klienci indywidualni. Produkty reklamowe oraz system ich emisji opiera się na bardzo dokładnym dopasowaniu kontekstowym reklam  z treścią stron internetowych. Sieć Xwords reprezentuje obecnie kilkanaście witryn z takich kategorii jak: kobieta, dom, zdrowie, edukacja, sport, historia, informacja.

BEES

Genezą działalności Building Energy Efficiency Solutions Sp. z o. o. jest wzajemna współpraca naukowców i praktyków biznesowych w zakresie projektów związanych z zarządzaniem i podnoszeniem efektywnością energetyczną oraz OZE.BEES rozwija i złożyła wniosek o ochronę patentową wynalazku: „Sposób podnoszenia efektywności energetycznej pompy ciepła oraz układ dostarczania ciepła i chłodu”.
BEES prowadzi badania rozwojowe w zakresie nauk technicznych, wykonuje opinie techniczne w zakresie efektywności energetycznej budynków, instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, w tym pomp ciepła, wykonuje audyty energetyczne, remontowych, efektywności energetycznej, audyty przedsiębiorstw, projektuje instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne, sieci oraz źródła ciepła, bierze udział w procesie projektowym w zakresie sporządzania projektowych charakterystyk energetycznych oraz analiz możliwości alternatywnego zaopatrzenia budynku w energię.

Logo ilearn3d

iLearn3D

iLearn3D is an education technology and 3D design software company who aims to spread mastery of 3D printing and design to all who will delight in its creativity and usefulness. by Introducing a new approach or a new alphabet to 3D design which is easy to learn and simple to use. By providing a platform (SimEdu) for 3D education and 3D printing at schools. We democratize 3D modeling with a simple software (AB3D Design App), and build it up gradually to advanced level software. We work in innovations for 3D design software to facilitate 3D printing and we develop as well educational 3D STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) based Curricula for schools and 3D training courses for the public.

Logo firmy DSC

DSC sp. z o.o.

DSC sp. z o.o. (Development Systems & Consulting) oferuje innowacyjne rozwiązania techniczne, usługi inżynierskie, doradztwo, szkolenia i wsparcie dla rozwoju systemów dedykowanych dla różnych dziedzin przemysłu.Głównym zakresem działalności jest budowa nowych rozwiązań, systemów między innymi automatyki i nadzoru na bazie elektroniki i własnego oprogramowania z wykorzystaniem nowych technologii oraz nowych trendów w przekazywaniu informacji, tak zwanej idei połączenia maszyn i ludzi (Przemysł 4.0).

MC Info

Firma MC Info rozwija ClickCoin.pl czyli innowacyjny system afiliacyjny, umożliwiający polecanie produktów znajomym poprzez dedykowaną wtyczkę do przeglądarki. 

Logo firmy Lenkiewicz i Wichrowski

Lenkiewicz & Wichrowski

Spółka zajmuje się produkcją systemów do lokalizacji czujników w przestrzeni trójwymiarowej, głównie do zastosowania z systemami wirtualnej rzeczywistości.

Logo fundacji bizup

bizup

Fundacja BizUP jako cel statutowy stawia sobie wsparcie lokalnej społeczności biznesowej. Ma na celu wspieranie zespołów w realizacji swoich projektów, rozwijaniu ich oraz przygotowywaniu do skalowania i ekspansji zagranicznej, dzięki nowoczesnym narzędziom biznesowym.

Konfigo.pl

Firma tworzy pierwszy polski portal transakcyjny umożliwiający szybkie i wygodne skonfigurowanie nowego samochodu wg własnych życzeń i następnie jego zakup u autoryzowanego dealera. Klient otrzymuje przy tym automatycznie atrakcyjną cenę końcową z dużym rabatem - bez negocjacji cenowych z dealerem i bez wychodzenia z domu.

Apptimia

Firma usługi rozwoju oprogramowania dla wybranych gałęzi przemysłu. Klienci to wiodące firmy z USA i Europy Zachodniej, dla których firma tworzy oprogramowanie w zupełnie nowy, lekki sposób dostarczając bardzo szybko mierzalne i konkretne efekty. Apptimia specjalizuje się w różnych technologiach informatycznych i oprogramowania dla telekomunikacji i przemysłu wytwórczego. Apptimia skupia się głównie na małych i średnich przedsiębiorstwach, w tym startupach, które potrzebują innowacyjnego i „zwinnego” podejścia do pisania  oprogramowania i którzy cenią sobie szybkie i widoczne efekty; planuje także  rozwijać własne produkty software’owe.
Apptimia została założona przez doświadczonych liderów z branży outsourcingu oprogramowania, którzy mają ponad 15 lat doświadczenia w branży.

Research And Innovation In Waterway Transport

Współzałożycielami RIWT są Wojciech Ignalewski i Adam Jański, którzy postanowili połączyć wieloletnie doświadczenie zawodowe poparte pracą naukowo-badawczą w jednym projekcie. Ponad dwudziestoletnia znajomość oraz zamiłowanie do innowacyjnych technik i technologii, zaowocowały budową firmy, której przewodnim celem jest prowadzenie badań i analiz emisji szkodliwych składników spalin silników okrętowych oraz projektowanie i wdrażanie systemów ograniczających zanieczyszczenie powietrza przez jednostki pływające.

S3P

Firma zajmuje się projektowaniem sieci teletechnicznych szerokopasmowych światłowodowych  oraz miedzianych. W skład naszego zespołu wchodzą osoby z dużym doświadczeniem co umożliwia nam świadczenie usług nadzoru oraz doradztwa na każdym etapie procesu budowlanego.

Logman Grzegorz Leśniak

Operator logistyczny, który w sposób kompleksowy zapewnia obsługę na każdym szczeblu łańcuchu dostaw.  Specjalizuje się w działalności spedycyjnej transportu drogowego.

M Systems Sp. z o.o.

Działalność usługowa w zakresie analiz i doradztwa, wdrażania nowych technologii  i rozwiązań technicznych. Firma oferuje opracowania studialne i projektowe w branży architektury i inżynierii, przygotowanie realizacji inwestycji (w tym organizacja procesu projektowania, procedury urzędowe, ocena jakości projektów budowanych).

Sup4Nav Sp. z o.o.

Firma założona przez naukowców z Akademii Morskiej w Szczecinie, której głównym celem jest komercjalizacja innowacyjnego systemu wspomagania decyzji na statku morskim. Więcej informacji na stronie www.navdec.com.

MBP Michał Brateus

Firma zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie nurkowania – szkolenia nurków rekreacyjnych jak i profesjonalnych instruktorów nurkowania. Prowadzi warsztaty doszkalające oraz specjalistyczne w zakresie nurkowania.
Szkolenia EFR z pierwszej pomocy CPR, AED.
Organizacja i obsługa imprez rekreacyjnych, gier terenowych, animacji dla dzieci i młodzieży.
 

POLTISS Sp. z o. o.

Firma powstała w celu komercjalizacji dwóch wynalazków powstałych na ZUT tj. „Telecheliczny makromer, sposób wytwarzania telechelicznego makromeru i kompozycja wytwarzania na bazie telechelicznego makromeru” oraz  „Zastosowanie kompozycji wytworzonej na bazie telechelicznego makromeru i fotoinicjatora do wytwarzania implantu przepuklinowego”. Stworzony w ramach badań polimer ma szereg zalet w zabiegach przepuklinowych w porównaniu do innych aktualnie stosowanych metod. Firma zamierza dopracować metodę zastosowania materiału w leczeniu przepuklin oraz przeprowadzić niezbędne badania w celu wprowadzenia materiału na rynek, a docelowo planuje rozpocząć produkcję materiału.

Fundacja Centrum Badań Socjologicznych

Fundacja zajmuje się prowadzeniem i wspieranie działalności naukowej, wydawniczej, oświatowej, edukacyjnej w zakresie badań i opracowań socjologicznych oraz ekonomicznych, a także realizacją ekonomicznych, socjalnych, naukowych, twórczych, i innych wspólnych interesów społeczności akademickiej.

NS Trade Sp. z o.o. 

Wyłączny dystrybutor Team-Rol Sp. z o.o. zajmujący się sprzedażą nawozu organiczno-mineralnego z aktywnym hydratem wapnia II Generacji. Nawóz OrCal, który jest przedmiotem sprzedaży, został wyprodukowany na podstawie patentu P.400268 „Nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników chemicznych do gleby oraz sposób jego wytwarzania". Jest to jedyny na rynku produkt łączący dwie ważne funkcje, mianowicie odkwaszanie i użyźnianie gleby, jakże ważne przy uprawie ziemi. 

ITL sp. z o. o.

ITL sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmujaca się m.in., oświetleniem LED, ekologią oraz energetyką. Specjalizującą się w doradztwie biznesowo-technologicznym. Obsługa inwestycji jest jednym z głównych przedmiotów działalności firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnej wiedzy pomagamy przygotować cały proces inwestycyjny, zaczynając od planowania przedsięwzięcia wraz z jego późniejszym zarządzaniem. Wspieramy również klientów w całym procesie wdrożenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych – począwszy od tworzenia strategii, poprzez definicję procesów biznesowych, uruchomienie rozwiązania, aż po jego utrzymanie i rozwój. Oferujemy także usługi szkoleniowe zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, jak i samorządów lokalnych.

SKKB LEX Sp. z o. o.

Firma zajmująca się szeroko rozumiany outsourcingiem w branży transportu drogowego. Specjalizują się w zakresie obsługi prawnej, księgowej oraz rozliczeniowej dla podmiotów transportowych. Działanie w dużej mierze opierają na komunikacji elektronicznej, wykorzystując przy tym autorskie oprogramowanie do rozliczania czasu pracy kierowców. Ponadto zajmują się wdrażaniem rozwiązań związanych z monitoringiem czasu pracy kierowców online.

PMC Sp. z o.o.

Firma usługowa, której zakres działalności obejmuje doradztwo oraz zarządzanie w zakresie obsługi inwestycji przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych w obszarze zarządzania projektami, zarządzania sprzętem IT oraz oprogramowaniem, zgodnie z obowiązującymi normami (np. ISO 9001) oraz metodologiami (np. PMI czy Prince). Działalność firmy opiera się na bogatym doświadczeniu kadry oraz osób zarządzających spółką. Celem długofalowym firmy jest realizacja projektów międzynarodowych oraz sprzedaż bądź dzierżawa własnych produktów i usług na rynku polskim oraz europejskim.

Małgorzata Makowska ZARZĄDZANIE+

Firma Zarządzanie+ zajmuje się: produkcją paneli dachowych oraz dachów typu klap-dachy. Drugą odnogą działalności jest produkcja oraz montaż domów energooszczędnych i ekologicznych oraz obiektów komercyjnych w technologii: - prefabrykowane elementy z keramzytu - prefabrykowane ściany - budowa z ekologicznej kostki glinaniej Na wszystkie wyroby firma pozyskuje dofinansowanie z UE.

Badanie Żywej Kropli Krwi Sylwia Wdowiak

Działalność związana z propagowaniem zdrowia. Firma oferuje również szkolenia z zakresu żywienia oraz przygotowywania posiłków, które pomagają w powrocie do zdrowia.