Lokatorzy AIP

Zapraszamy do zapoznania się z profilami lokatorów Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, którzy obecnie uczestniczą w programie inkubacji młodych przedsiębiorstw

Aerobits Sp. z o.o.

Spółka specjalizuje się w miniaturyzacji awioniki. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom technologicznym osiągnięto najwyższą skalę integracji systemu dozorowania ruchu lotniczego ADS-B (Automatic Dependent Surveillance - Broadcast), który stanowi bazę do wytwarzania urządzeń SAA (Sense and Avoid). Są one w szczególności dedykowane dla szerokiego rynku Bezzałogowych Statków Powietrznych i otwierają drogę do integracji BSP w przestrzeń powietrzną, zgodnie z planowaną strategią urzędów lotniczych.

Żak Legal Support Office

Firma Żak Legal Support Office zapewnia usługi doradcze w zakresie delegowania pracowników w ramach świadczenia usług za granicą i realizacji kontraktów zagranicznych, prawa pracy, a także rozwoju przedsiębiorstwa na rynku krajowym i zagranicznym. Ponadto szkoli w zakresie delegowania pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług, koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz transgranicznych aspektów podatkowych, prawa pracy i prawa cywilnego, budowania strategii rozwoju firmy. Jednocześnie oferuje możliwość nawiązania współpracy z partnerami handlowymi z kraju i zagranicy.

MC Info

Firma MC Info rozwija ClickCoin.pl czyli innowacyjny system afiliacyjny, umożliwiający polecanie produktów znajomym poprzez dedykowaną wtyczkę do przeglądarki. 

mm Creation

mm Creation rozwija system Hrick - sprawdzone i intuicyjne narzędzie do rekrutacji online stworzone przez praktyków. To szybka i sprawna rekrutacja, zarządzanie publikacją ofert, oszczędność czasu i pieniędzy.

Lenkiewicz & Wichrowski

Spółka zajmuje się produkacją systemów do lokalizacji czujników w przestrzeni trójwymiarowej, głównie do zastosowania z systemami wirtualnej rzeczywistości.

Pastelowa Pracownia Agnieszka Dyba

Pracownia  jest miejscem, w którym w którym udało nam się połączyć pasję z wykonywanym zawodem. Specjalizujemy się w sesjach rodzinnych, noworodkowych i kobiecych. Naszym zadaniem jest zatrzymać chwilę w taki sposób, aby zachwycić odbiorcę. Dbamy o to, aby Wasze fotografie były niepowtarzalne i pełne emocji. Obecnie pracujemy nad nowym portalem internetowym – miejscem pełnym inspiracji i akcesoriów niezbędnych w codziennej pracy każdego fotografa.

goKReative

Choć firma goKReative rozwija się na wielu polach, jej codzienne działania skupiają się wokół dwóch niezależnych projektów rozwijanych pod różnymi markami.

We Commerce to marka pod którą świadczone są usługi dla rynku internetowego. Na co dzień zajmuje się wprowadzaniem firm do świata e-commerce, pomaga zwiększać zyski sklepom internetowym, a usługodawcom pozyskiwać klientów online. W zakres usług wchodzą przede wszystkim działania służące maksymalizacji efektów i zysków ze sprzedaży internetowej. Młody zespół specjalistów z różnych dziedzin wykorzystuje nowe technologie i nietypowe rozwiązania do osiągania lepszych rezultatów.

Twojeph (wkrótce THE PH) to marka pod którą firma oferuje autorską biżuterię własnej produkcji. Dostępne w sprzedaży modele są wytwarzane głównie ze stali szlachetnej oraz kamieni naturalnych i wyróżniają się na rynku minimalistycznym charakterem oraz oryginalnym wzornictwem. W swoim portfolio marka posiada biżuterię damską i męską oraz produkty personalizowane. Oferta jest stale poszerzana o pojawiające się regularnie nowe kolekcje.

BizUP

Fundacja jako cel statutowy stawia sobie wsparcie lokalnej społeczności biznesowej. Ma na celu wspieranie zespołów w realizacji swoich projektów, rozwijaniu ich oraz przygotowywaniu do skalowania i ekspansji zagranicznej, dzięki nowoczesnym narzędziom biznesowym.

Konfigo.pl

Firma tworzy pierwszy polski portal transakcyjny umożliwiający szybkie i wygodne skonfigurowanie nowego samochodu wg własnych życzeń i następnie jego zakup u autoryzowanego dealera. Klient otrzymuje przy tym automatycznie atrakcyjną cenę końcową z dużym rabatem - bez negocjacji cenowych z dealerem i bez wychodzenia z domu. Więcej informacji na stronie portalu www.konfigo.pl.

iLearn3D

iLearn3D is an education technology and 3D design software company who aims to spread mastery of 3D printing and design to all who will delight in its creativity and usefulness. by Introducing a new approach or a new alphabet to 3D design which is easy to learn and simple to use. By providing a platform (SimEdu) for 3D education and 3D printing at schools. We democratize 3D modeling with a simple software (AB3D Design App), and build it up gradually to advanced level software. We work in innovations for 3D design software to facilitate 3D printing and we develop as well educational 3D STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) based Curricula for schools and 3D training courses for the public.

DSC sp. z o.o.

DSC sp. z o.o. (Development Systems & Consulting) oferuje innowacyjne rozwiązania techniczne, usługi inżynierskie, doradztwo, szkolenia i wsparcie dla rozwoju systemów dedykowanych dla różnych dziedzin przemysłu.Głównym zakresem działalności jest budowa nowych rozwiązań, systemów między innymi automatyki i nadzoru na bazie elektroniki i własnego oprogramowania z wykorzystaniem nowych technologii oraz nowych trendów w przekazywaniu informacji, tak zwanej idei połączenia maszyn i ludzi (Przemysł 4.0).


Programy preinkubacji i inkubacji są realizowane w RCIiTT od października 2014 roku.
W ciągu minionego okresu wsparciem objęliśmy kilkadziesiąt młodych podmiotów. Część z nich została lokatorami budynku przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych dotychczasowych lokatorów >>>